Minőségtervező álláslehetőség Jászberényben

2022-03-15 23:08:54

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2022-03-15
  • Lejár: 2022-06-13

Leírás

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:
Minőségtervezési munkatárs
Feladatok:
• Mintabenyújtási folyamatok (PPAP) támogatása, adott esetben teljes körű lebonyolítása
• Az autóipari vevőkkel minőségügyi témákban aktív kapcsolattartás
• A vállalat integrált Minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztésének támogatása
• A termelés támogatása a vevők igényeinek megfelelően
• Hibaelemzés, statisztikák készítéséhez (heti, havi, éves)
• Új termékek és folyamatok bevezetésének támogatása
• Reklamáció kezelési folyamat aktív támogatása, adott esetben teljes körű lebonyolítása
Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
• Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
• Felsőfokú végzettség
• Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
• Utazási hajlandóság
• Asszertív, nemzetközi gondolkodásmód, csapatmunka
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
• Jászberény
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Minőségtervezési munkatárs” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576-3334

Cím

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Település: Jászberény

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
Mil-job Kft.

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések